Wie wordt de nieuwe Clubshop beheerder?

Voor de CX Clubshop zijn wij op zoek naar een nieuwe clubshop beheerder. We zoeken een enthousiaste CX liefhebber die tijd wil steken in het beheer van de shop, het in overleg uitbreiden van het assortiment, het verzorgen van de internet bestellingen en het promoten van de Clubshop op diverse Club evenementen. We danken Leo voor de diensten die hij als voormalig beheerder heeft uitgevoerd.

Wat kan en heeft de nieuwe Leo?

  • Commercieel inzicht
  • Bereid om met het gebruik van ICT de omzet te verhogen
  • Afspraken nakomen
  • Werkt samen met penningmeester en de magazijncommissie
  • Vindt het leuk om veelvuldig contact te hebben met andere CX Club leden

Wie van onze leden gaat deze uitdaging aan?

Voor je sollicitatie en eventuele aanvullende informatie kan je terecht bij Michel Heijblom, email: michelheijblom@cxclub.nl